Po pierwsze, ale zawsze może się zmienić.

Strona ta nie będzie o broni palnej, broni białej, czarnej broni, nie będzie o aerozolach, czy innych gazach, nie będzie o szklanych butelkach i noszeniu masek, postaram się omijać napoje alkoholowe i bezalkoholowe, nie rozpiszę się o kotkach i psach, zignoruję kije, banery, środki, półśrodki, celne i niecelne strzykawki. Strona ta nie będzie o propagandzie, megafonach i gwizdkach.

Strona ta będzie o moim majsterkowaniu – pisanie, fotografowanie, rysowanie, robienie w grafice komputerowej, filmowanie, muzykowanie, nagrywanie, gadanie, piosenkowanie, a na koniec łączenie wszystkiego w jeden produkt, a więc klip muzyczny, coś na kształt teledysku.

Będę tu zamieszczał wiersze, które ukazały się w mojej książce, wiersze, które ukażą się przyszłych książkach, albo nigdy nie zostaną wydrukowane na papierze w takiej czy innej formie. Zobaczymy co czas przyniesie.

Będę tu wrzucał zdjęcia, bo na dysku leży ich wiele tysięcy i jest z czego wybierać.

Będą też nagrania, które udało mi się złapać podczas różnych koncertów i festiwali. Jak ktoś stoi z kamerką, czy telefonem i kręci piosenkę – to niestety mogę być ja. Czasami tak mam, że muszę złapać na pamiątkę choćby jeden utwór.

Może za jakiś czas okaże się, że coś jeszcze wpadnie mi do głowy, a tymczasem pora zacząć uzupełniać stronę treścią.

p.s. Jestem otwarty na uwagi, a do tego służy formularz na stronie w zakładce kontakt, ewentualnie Facebook, czy inne „portale społecznościowe”.